העתקת עצים מקצועית

מישהו פעם אמר לי “לצמח אין רגליים ולכן, הוא אינו אוהב לעבור ממקום למקום וגם אין לו צורך בכך”, מה שגרם לי לרדת לסוף דעתם של כל הצמחים באשר הם. גם לעצים, כמו לכל צמח אחר, אכן אין רגליים, אלא רק שורשים שבאמצעותם הוא מתיישב ונקשר למקום בו הוא נטוע. לכן, כשמפעם לפעם עולה הצורך לעקור עץ, תמיד נחפש את האפשרות לנטוע אותו במקום חדש, כדי לאפשר לו להמשיך לגדול וגם ללקוחות שלנו, אנו מציעים שירות העתקת עצים, במקרים בהם אין ברירה וחייבים לעקור עץ.

העתקת עצים

מה דרוש לשם העתקת עץ?
לפני שעוקרים עץ, חשוב להבין כמה דברים: ראשית, מהו גילו של העץ והאם היה נטוע באותו המקום לכל אורך חייו. שנית, מהו עומקם של שורשי העץ והאם יש בקרבת מקום צנרת או כבלים תת קרקעיים שיש סכנה לפגוע בהם. שלישי, מהו מצבו של העץ – האם הוא בריא ויהיה מסוגל ל”החלים” מהליך ההעתקה. ברגע שהבנו את אלה, אפשר לגשת למלאכה. החפירה תתחיל מרדיוס רחוק יותר ויתקרב לאט לכיוון גזע העץ, תוך שאנחנו מוודאים לא לחפור בצורה גסה שעלולה לפגוע בצורה קשה בשורשי העץ.
העברת העץ לביתו החדש

כחלק מהליך העתקת עצים, חשוב כמובן לדעת מראש לאן העץ צפוי לעבור. גם במקום החדש, צריך לחפור ולהכין גומה שתתאים ממש לשורשי העץ, במטרה לאפשר לו החלמה והסתגלות מהירים למקומו החדש.
גיזום במקום עקירה

ב – Mr. Green, אנו מאמינים שלא כל עץ שמיועד לעקירה אכן צריך לעקור. לפעמים, הרצון לעקור עץ נובע מתוך חוסר נוחות אל מול גודלו או סכנה שענפיו יוצרים, בשל האפשרות שישברו ויפלו במזג אוויר סוער. במקרים כאלה, צוות Mr. Green ישמח לבצע גיזום מקצועי של העץ, בכי לנטרל את הסכנה ובכדי להסיר ענפים שאולי נכנסים לתוך חלון הבית. צוות המומחים שלנו מוסמכים מטעם משרד החקלאות כ”גוזמים מומחים” ואנו גם מפעילים קו חירום, אליו אתם יכולים להתקשר במקרים בהם עץ קרס בשל סופה ואתם צריכים שנפנה אותו.
איך מקבלים אישור להעתקת עץ?

העתקות עצים

כשאתם מבקשים לעקור או להעתיק עץ, עליכם לקבל אישור לכך מטעם פקיד היערות. ב – Mr. Green תוכלו לקבל גם שירות של הגשת הבקשה וקבלת האישור לכריתת העץ. גם במקרים בהם יש בגינתכם עץ חולה או כזה שנגוע במזיק כלשהו – צריך אישור בכדי לעקור אותו. אנחנו יכולים לעזור! 

 

 

מלאו את הטופס המצורף ונחזור אליכם במהרה

צרו איתנו קשר

פרטי קשר:

 

טלפון: 052-3352901​​ [אוהד]

 

דוא"ל: ohadofer@gmail.com

 

כתובת:  מושב היוגב, עמק יזרעאל

חשיבותו של הקומפוסט לגינה       הקמת גינה       גינון בקיסריה       תחזוקת המדשאה       תכנון גינות       חיפויי קרקע       גיזום גדר חיה      הכן גינתך לחורף

C  2016

 Mr Green.co.il - כל הזכויות שמורות ל

פרטי קשר:
 

טלפון:     052-4722723 [עומרי]

דוא"ל:      ohadofer@gmail.com

כתובת:  מושב היוגב, עמק יזרעאל

052-3352901​