תכנון עיצוב והקמת גינה

עיצוב גינה

אנחנו מרגישים שהגינה היא המשך של הבית ולכן עיצוב הגינה יהיה בהרמוניה כלפי הבית. הגינה היא מקום של חיים, של תנועה, של צבעים ומרקמים וכך אנו דואגים ליצור חיבור של הבית לטבע שבחוץ.  אנחנו רוצים ליצור בגינות שאנו בונים תחושה של חופש, רגיעה, ותחושה ביתית.

תהליך תכנון  הגינה מתחיל בהיכרות שלנו אתכם כדי להבין את הצרכים הייחודים שלכם, אורח חיים, תחביבים, טעם אישי, ותקציב.           לאחר מכן ניקח את כל הפונקציות הנדרשות בגינה כגון: פינת ברביקיו, בריכה, פינת ישיבה, אזור משחקים לילדים, ערוגת תבלינים ועוד     ומשם אנחנו מנסים לתפור עבורכם את הגינה היפה והנוחה ביותר עבורכם.

אנחנו תמיד ננסה ליצור גינה שתהיה קלה לתחזוקה וחסכונית במים ושתגדל ותשתלב בצורה הכי טובה ואורגנית עם אדריכלות הבית.

כמובן שכל גינה שאנחנו יוצרים מצוידת במערכת השקיה אוטומטית אשר תשמור את הגינה בשיאה גם באקלים הארץ ישראלי שלנו ותשמור על רמת מים חסכונית ככל הניתן גםבארוגות הבית בערזרת טפטפות וגם בהשקיית דשא בעזרת מתזים. קראו עוד על עיצוב גינה קטנה.

עיצוב בעזרת צמחייה הוא השלב האחרון בעיצוב הגינה וזאת הממלכה הבילתי מעורערת של אוהד. אוהד דאוג ליצור נפחים שונים צבעים ומרקמים שיתאמו את העיצוב הכללי של הגינה לפי טעם הלקוח ועקרונות התכנון אותם קבענו בתחילת הדרך.

שימוש בדשא סינטטי הוא לא מילה גסה עבורנו בהתאם לשטח ולצרכים הספציפים בכל גינה ושטח.

בתהליך הקמת הגינה אנו מקפידים על ביצוע קפדני וללא התפשרות על הדקויות כדי לפתור את אתגרי הקרקע כבר בשלב ההקמה ולהשאיר את הלקוחות שלנו עם גינה יפה, מעוצבת ומתפקדת.

נשמח להשתמע.

עמרי עפר-בוגר המגמה לאדריכלות נוף וגוזם מומחה מטעם משרד החקלאות

אוהד עופר- בוגר ב”ס לשתלנות של ארגון גננת ונוף ומתכנן צמחיה מבטן

אנו מציעים שרותים כגון

בניית גינה הקמת גינה עיצוב גינות גנן מקצועי פיתוח מסלעות עבודות טרקטור צמחייה לגינה עיצוב נוף

קראו עוד אודות תכנון גינה פרטית.

 

מלאו את הטופס המצורף ונחזור אליכם במהרה

צרו איתנו קשר

פרטי קשר:

 

טלפון: 052-3352901​​ [אוהד]

 

דוא"ל: ohadofer@gmail.com

 

כתובת:  מושב היוגב, עמק יזרעאל

חשיבותו של הקומפוסט לגינה       הקמת גינה       גינון בקיסריה       תחזוקת המדשאה       תכנון גינות       חיפויי קרקע       גיזום גדר חיה      הכן גינתך לחורף

C  2016

 Mr Green.co.il - כל הזכויות שמורות ל

פרטי קשר:
 

טלפון:     052-4722723 [עומרי]

דוא"ל:      ohadofer@gmail.com

כתובת:  מושב היוגב, עמק יזרעאל

052-3352901​