מרפסות מעוצבות​

אם בבית פרטי החצר נחשבת למקום המפלט, בו אפשר לשבת ולהירגע בערב נעים או לשבת בבוקר עם כוס הקפה, המקבילה של החצר בבניין מגורים משותף היא המרפסת. גם המרפסת נחשבת למקום שבו אפשר לשבת בנחת ולקרוא עיתון או לארח חברים וכמו שחשוב שהחצר תהיה מסבירת פנים ונעימה למראה, כך גם המרפסת צריכה ויכולה להיות מעוצבת, בכדי שתהווה לכם את המקום הרגוע והשקט, להתרווח בו בסוף היום או במהלך סוף השבוע.

מרפסות מעוצבות - גינות גג

עיצוב המרפסת – מאיפה מתחילים?
ב-Mr. Green אנחנו מתמחים בהתאמת עיצוב גינות ללקוח ועם המטרה הזו, נתחיל באפיון המרפסת לעיצוב – נמדוד כמה מקום יש, מהי צורת המרפסת, האם יש חומה נמוכה בתחתית המעקה, שעל גביה אפשר להציב עציצים בצורה בטוחה ועוד אלמנטים שמשפיעים באופן ישיר ועקיף על אפשרויות העיצוב. לאחר שיש בידנו הבנה של השטח הנתון לעיצוב, נשב עם הלקוח וננסה להבין מהן העדפותיו הן מבחינת אלמנטים לעיצוב, הן מבחינת בחירת סוגי הצמחייה והן מבחינת אלמנטים סופיים (כמו העדפות בנושא פרטיות וכדומה).
כחלק מהבנת צרכי וצפיות הלקוח ובהסתמך על ניסיון של שנים בתחום עיצוב גינות ומרפסות, נתחיל לתכנן את העיצוב, כאשר אנו לוקחים בחשבון את הנתונים היבשים של השטח הנתון אל מול העדפותיו וצפיותיו של הלקוח. חשוב להבין שכל התכניות למרפסות מעוצבות, מתחילות בהבנה של מגבלות השטח הנתון ולכן, כל תכנית נבנית בדקדקנות ובמחשבה מעמיקה, כך שנציע ללקוח את הפתרון המתאים לו ביותר, תוך שאנו מבצעים ניצול מקסימלי של השטח הנתון.

אלמנטים לעיצוב המרפסת
אז אחרי שהבנו שמרפסות מעוצבות הן לא מרפסות שפשוט שמנו בהן את כל השתילים והצמחים שיכולנו למצוא, אלא תוצר של תכנית מפורטת, בואו נדבר על האלמנטים שיעזרו ל-Mr. Green לעצב את המרפסת שלכם. אפשר לשלב במרפסת מבחר של אלמנטים, החל מפינות ישיבה, שולחן, פינת ברביקיו, מפל מים זורמים, עצים, עציצים, ערוגת עשבי תיבול ועוד.
בסופו של דבר, במרפסת אפשר לשלב פחות או יותר את אותם אלמנטים שזמינים עבור גינות פרטיות, כאשר חשוב לקחת בחשבון גם את עניין הבטיחות – וזה אולי ההבדל המרכזי בין גינות מעוצבות ומרפסות מעוצבות. כל עציץ שנבחר לשלב במרפסת, חייב ל”שבת” במקום בטוח, שממנו אין סכנה שיפול או יעוף במזג אוויר סוער. צוות Mr. Green ישלב בין שלושת הקווים המרכזיים שהם: העדפות הלקוח, מגבלות השטח ונושא הבטיחות, בתכנית שתביא לתוצאה של מרפסת מעוצבת המותאמת באופן אישי, בעזרת ידע מקצועי, לכל לקוח ולקוח.

גינה במרפסת

 

מלאו את הטופס המצורף ונחזור אליכם במהרה

צרו איתנו קשר

פרטי קשר:

 

טלפון: 052-3352901​​ [אוהד]

 

דוא"ל: ohadofer@gmail.com

 

כתובת:  מושב היוגב, עמק יזרעאל

חשיבותו של הקומפוסט לגינה       הקמת גינה       גינון בקיסריה       תחזוקת המדשאה       תכנון גינות       חיפויי קרקע       גיזום גדר חיה      הכן גינתך לחורף

C  2016

 Mr Green.co.il - כל הזכויות שמורות ל

פרטי קשר:
 

טלפון:     052-4722723 [עומרי]

דוא"ל:      ohadofer@gmail.com

כתובת:  מושב היוגב, עמק יזרעאל

052-3352901​