עיצוב גינה קטנה

עיצוב גינה

נתחיל ונאמר שלא משנה איזה גודל גינה הצוות נקרא להקים, כל עבודה של מר גרין תמיד נעשית באהבה ומתוך מחשבה על צרכי הלקוח וידע מקצועי שנצבר לאורך הניסיון הרב שלנו. ישנם אלמנטים שהם חשובים לתכנון של כל גינה, אך כשמדובר בגינה קטנה, יש אלמנטים שמקבלים משמעות יתרה ויש אלמנטים ספציפיים שצריך לקחת בחשבון. אז מהם הדגשים שלנו לעיצוב גינה קטנה? כל המידע לפניכם.

חוקי היסוד של Mr. Green להקמת גינה
הצעד הראשון בעיצוב גינה קטנה, כמו כל גינה, הוא שלב איסוף הנתונים, שבאמצעותם נוכל להכין תכנית מפורטת שתאפשר לנו לדעת מראש כיצד הגינה עומדת להראות, מה שמאפשר לנו לשלוט בתהליך כולו ולכוון לתוצאות הרצויות לכל לקוח ולקוח. תחילה נמדוד את גודל השטח שעומד לרשותנו, תוך שנלקחת בחשבון “מערכת היחסים” של החצר עם הבית. אנו מקפידים לשמור על מערכת יחסים זו בהקמת הגינה לשם השגת הרמוניה עיצובית בין הבית והחצר.

לאחר מכן, נבקש להבין מהם צרכי הלקוח ורצונותיו – מהו ייעוד החצר? האם מדובר במקום משחקים לילדים? האם הם מעוניינים בפינת ישיבה/ברביקיו? האם ירצו לשלב גינת תבלינים ממנה יוכלו לקטוף שלל תבלינים לבישול ולסלטים? האם הם רוצים פרטיות ובידוד מוחלט מהסביבה? האם הם רוצים לשלב אלמנטים שדורשים תכנון בנייה, כמו בריכה, ג’קוזי, נחל זורם וכדומה? נכון אמנם מדובר בגינה קטנה, אבל האפשרויות הן אינסופיות וחשוב לנו לשמוע בדיוק מה הלקוח מצפה לקבל.

המלצות Mr. Green לגינה

כל המידע שנאסף ישוכלל לכדי המלצות ותכנית שלגביה נדון עם הלקוח ויחד נחליט על התכנית הסופית לעיצוב הגינה. חשוב לזכור שתכנית עבור גינה קטנה חייבת להיות מדויקת כמה שאפשר, במטרה לנצל באופן מקסימלי את אפשרויות הגינה ואת מה שהחצר יכולה להציע. המטרה שלנו היא להגיע לתכנון של גינה שתמצה את רצונותיו של הלקוח עד כמה שאפשר, שתתאים לגודל השטח הנתון ושתשמר את יחסי הגומלין עם הבית ועיצובו.

גינה קטנה רעיונות גדולים
זה שיש לכם שטח קטן בחצר ביתכם, לא אומר שתצטרכו להתפשר ולוותר על כל רעיון שאולי יש לכם בראש. רוצים פסלים וקישוטים? יש מבחר ענק של פסלים ואלמנטים לקישוט של חצר קטנה, אפילו יותר ממה שמוצע לחצרות גדולים. רוצים לשמוע מים משכשכים? ניתן להשיג זאת בשילוב אלמנטים קטנים שיעניקו לכם בדיוק את רעש השכשוך המספק את השלווה שאתם מבקשים לחוש. יש אפילו עצים ננסיים ובאמת שהרשימה הזו לא נגמרת ואנחנו משתמשים בכל הידע שיש לנו בכדי להעניק לכם גינה קטנה ומושלמת! אפשר לקרוא עוד על עיצוב גינות באתר הגנן שלי

 

מלאו את הטופס המצורף ונחזור אליכם במהרה

צרו איתנו קשר

פרטי קשר:

 

טלפון: 052-3352901​​ [אוהד]

 

דוא"ל: ohadofer@gmail.com

 

כתובת:  מושב היוגב, עמק יזרעאל

חשיבותו של הקומפוסט לגינה       הקמת גינה       גינון בקיסריה       תחזוקת המדשאה       תכנון גינות       חיפויי קרקע       גיזום גדר חיה      הכן גינתך לחורף

C  2016

 Mr Green.co.il - כל הזכויות שמורות ל

פרטי קשר:
 

טלפון:     052-4722723 [עומרי]

דוא"ל:      ohadofer@gmail.com

כתובת:  מושב היוגב, עמק יזרעאל

052-3352901​