תכנון גינה פרטית

כל לקוח של Mr. Green כבר יודע שכל עבודה שלנו, על כל גינה מכל סוג שלא יהיה, מתחילה קודם כל בתכנון קפדני, שבו אנחנו אוספים את כל הידע שדרוש לנו בעניין הגינה ומשכללים אותו לכדי תכנית עבודה, כאשר כל לקוח יודע מראש, מה הוא עתיד לקבל, תוך התאמה מרבית לציפיות שלו וכמובן בהתאם ליכולת הפיזית הנתונה בשטח. אז איך אנחנו מתכננים עיצוב גינה פרטית? מוזמנים לקרוא בהמשך.

תכנון גינה פרטית יפה

שלבי תכנון הגינה
לתכנון הגינה שלנו יש שני שלבים עיקריים. בשלב הראשון, אנו אוספים את הנתונים בשטח, כיוון שדווקא ההגבלות שלנו חבויות בנתונים אלה – בבסיס המידע עלינו להבין מהו גודל השטח שעומד לרשותנו, מהי צורת השטח בפועל (האם החצר היא צרה וארוכה, או רחבה ועמוקה, האם יש צורת ר לחצר – כלומר ממש התצורה הפיזית של השטח), היכן יש מקורות מים בחצר וקרוב לה וכן מאבחנים את מערכת יחסי הגומלין בין הבית והחצר – מה אופי ועיצוב המראה של הבית ומה יתאים לשלב בגינה, כדי לשמר את הרעיון העיצובי של הבית וכדומה.

 

מה הלקוח מתכנן לגינה שלו
השלב השני של תכנון הגינה הפרטית, קשור לציפיות הלקוח. כלומר, לאחר שהבנו מהם נתוני השטח היבשים שעומדים לרשותנו, אנחנו יושבים עם הלקוח, כדי להבין מה הוא בדיוק רוצה או מצפה שיהיה בגינה שלו. בשלב זה, אנחנו כבר מחזיקים בנתונים ובמידות החצר, שמאפשרים לנו להבין איך לענות על צרכי הלקוח בהתאם להגבלות הפיזיות. הדבר הראשון שננסה להבין מול הלקוח, הוא מהו ייעודה של הגינה – האם הם רוצים חצר משחקים לילדים, האם הם רוצים גינה ירוקה ופורחת שגם תעסיק אותם, האם הם רוצים פינת ברביקיו לאירוח חברים ובני משפחה ועוד – מידע זה, יעזור לנו להתאים אלמנטים לגינה הפרטית.

תרגום התכנון לעיצוב הגינהאחרי שאספנו את כל המידע לגבי החצר וציפיות הלקוח, אנחנו מעבדים את המידע לכדי תכנית עיצוב היקפית, המתבססת על שנים של ניסיון, ידע ואהבה גדולה לתחום הגינון. כל אלה משוכללים לסקיצת עיצוב, שמוצגת בפני הלקוח, הכוללת הגדרת אזורים בגינה – איפה תהיה פינת ישיבה, היכן יהיו פרחים, עצים, אלמנטים של עיצוב וקישוט, מערכת ההשקיה ואפילו היכן תמוקם הבריכה – בגינות שבחרנו עם הלקוח לעשות כן. תכנית העיצוב מפורטת עד לרמת סוג וזני הפרחים והעציצים שנבחר לשלב, כך שהלקוח שלנו ידע למה לצפות. יש לכם חצר שאתם רוצים להפוך לגינה מחבקת שבה תוכלו לשבת בכיף? בואו להכיר את הצוות של Mr. Green – שיעשו לכם פורח בעיניים ?

 

עיצוב גינה יפה בבית פרטיגינה פרטית יפה

 

מלאו את הטופס המצורף ונחזור אליכם במהרה

צרו איתנו קשר

פרטי קשר:

 

טלפון: 052-3352901​​ [אוהד]

 

דוא"ל: ohadofer@gmail.com

 

כתובת:  מושב היוגב, עמק יזרעאל

חשיבותו של הקומפוסט לגינה       הקמת גינה       גינון בקיסריה       תחזוקת המדשאה       תכנון גינות       חיפויי קרקע       גיזום גדר חיה      הכן גינתך לחורף

C  2016

 Mr Green.co.il - כל הזכויות שמורות ל

פרטי קשר:
 

טלפון:     052-4722723 [עומרי]

דוא"ל:      ohadofer@gmail.com

כתובת:  מושב היוגב, עמק יזרעאל

052-3352901​