הכל על גיזום עצים וכריתת עצים

הצורך בגיזום עצים מקצועי אינו מובן מאליו, אך חשיבותו גדולה מאוד. מבחינה בטיחותית הגיזום נועד למנוע קריסה של עצים, על מנת למזער פגיעות בנפש ונזקים לרכושם של אנשים. למרות ההכרח הבטיחותי, אסור לקחת סיכון כאשר מדובר בעבודת גיזום וכריתה של עצים, שצריכות להתבצע על ידי איש מקצוע מיומן, על מנת שלא יגרם לעצים נזק שיהיה בלתי הפיך ויפגע ביכולת שלהם להתחדש ולצמוח.

סיבות משמעותיות לגיזום עצים

לא מדובר כאן בעוד פעולת גינון פשוטה שנועדה למטרות אסתטיקה בלבד. במצבים של מזג אוויר קיצוני הגורם לרוחות חזקות, כפי שכבר ראינו בארץ בעבר לא פעם, ישנה סכנה של קריסת עצים ופגיעה באנשים ורכושם. כאמור, למטרה זו נועד תהליך גיזום עצים, שיתבצע באופן מקצועי ומבוקר, על מנת שלא יקרסו ענפים על כלי רכב חונים, ינפצו חלונות בדירות ובבתים והכי גרוע – יקרסו על עוברי אורח.

סיבה נוספת ומשמעותית לגיזום עצים היא פינוי שדה הראייה של נהגים. לעיתים קרובות אנחנו נתקלים במקרים של שדרות ורחובות שלאורכם גדלים עצים וענפיהם הארוכים עשויים לחסום את שדה הראייה של הנהגים, כאשר זה עלול להעמיד אותם בסיטואציה בה הם לא יכולים להימנע לחלוטין מגרימת תאונת דרכים. מסיבה זו ישנו צורך הכרחי בגיזום העצים לאורך הדרכים העירוניות אחת לתקופה, על מנת להבטיח בטיחותם של נהגים והולכי הרגל.

עבודות כריתה וגיזום – על ידי מקצוענים בלבד

על מנת לבצע גיזום עצים מקצועי, ישנו צורך לעבור הכשרה וללמוד לעבוד בגובה. אדם המוסמך לבצע עבודות מסוג זה יהיה בעל תעודת גוזם מומחה מטעם משרד החקלאות. הצורך הזה נובע מהעובדה שכריתה וגיזום של עצים זו לא סתם עוד עבודת גינון. מדובר כאן בעבודה שכרוך בה סיכון גם עבור עוברי אורח ורכוש המצוי בסביבת העבודה, אך גם בסיכון עבור מבצע העבודה בעצמו.
גוזמים מוסמכים יהיו מצוידים בכל אביזרי הבטיחות והכלים הנדרשים לביצוע הגיזום באופן הכי בטיחותי שאפשר. גוזמים מומחים הם האנשים בעלי הידע הדרוש על מנת לגזום ולכרות עצים ללא פגיעה בעץ עצמו. עליהם להבין את מאפייני הצמיחה הייחודיים לכל עץ, על מנת שלאחר שעבודת הגיזום והכריתה הושלמה, יוכל העץ לחדש את ענפיו ולהמשיך להצמיח אותם.
אם יש לכם צורך בגיזום עצים מקצועי, חברת מיסטר גרין תוכל לספק לכם שירות מקצועי. נשמח לספק לכם את שירותי הגיזום שלנו, באזורי הפעילות שלנו: תל אביב, נתניה, חדרה, הוד השרון, הרצליה, פתח תקווה, רמת גן, וכל אזור השרון.

 

מלאו את הטופס המצורף ונחזור אליכם במהרה

צרו איתנו קשר

פרטי קשר:

 

טלפון: 052-3352901​​ [אוהד]

 

דוא"ל: ohadofer@gmail.com

 

כתובת:  מושב היוגב, עמק יזרעאל

חשיבותו של הקומפוסט לגינה       הקמת גינה       גינון בקיסריה       תחזוקת המדשאה       תכנון גינות       חיפויי קרקע       גיזום גדר חיה      הכן גינתך לחורף

C  2016

 Mr Green.co.il - כל הזכויות שמורות ל

פרטי קשר:
 

טלפון:     052-4722723 [עומרי]

דוא"ל:      ohadofer@gmail.com

כתובת:  מושב היוגב, עמק יזרעאל

052-3352901​