חילוץ רחפנים מעצים

לא פעם קורה שנתקע רחפן (דרון באנגלית) בין צמרות העצים וצריך לחלץ את הרחפן מבלי לסכן את חייכם. אנחנו מומחים ומוסמכים לטפס על עצים עם ציוד בטיחות, בצורה בטוחה, כאשר הרחפן תקוע בגובה רב והגישה אליו בגרך לא מאובטחת ומסוכנת כדאי לקרוא לבעל מקצוע שיוריד אותו בצורה בטוחה.

חילוץ רחפנים

חילוץ רחפנים מעצים עשוי להיות משימה מתסכלת למדי. אם אתם מטיסים רחפן, זה רק עניין של זמן עד שהוא ייתקע על עץ – ובדרך כלל לא סתם על עץ, אלא על צמרת עץ גבוהה במיוחד. שתי האפשרויות העומדות בפניכם הן לרכוש אחד חדש או לנסות לחלץ את זה שנתקע. לפניכם מספר רעיונות שעשויים לסייע בהצלת הרחפן האהוב.

1. טפסו על העץ

אם העץ קל ובטיחותי, זו תמיד האפשרות הראשונה שכדאי לנסות. בקשו מחברים שינווטו אתכם במהלך הטיפוס. על מרבית העצים יהיה קשה מאוד עד בלתי אפשרי לטפס, בעיקר במידה שהרחפן נתקע בגובה רב.

2. רחפן נוסף עם חכה

נסו למצוא מישהו רציני שידע להשתמש ברחפן נוסף המחובר לחכה, כך שיוכל “לדוג” את הרחפן התקוע שלכם.

3. היעזרו ב”טרמפ” לגובה

אם אתם מקושרים מספיק, תוכלו לשכור (או להתקשר לחבר שבבעלותו) רכב עבודה כדוגמת מלגזה, שיוכל לשאת אתכם גבוה מספיק על-מנת לחלץ את הרחפן.

4. השתמשו בסולם

שימוש בסולם אמנם בטוח יותר מטיפוס, אך השתמשו בו רק תחת עיניים פקוחות של משגיח על הקרקע, שיכול לסייע גם בייצוב הסולם כאשר אתם בגובה.

5. השתמשו בחפץ

אם אין לכם גישה לרחפן, תוכלו לנסות להשליך עליו חפץ, אולם יהיה עליכם לעשות זאת באופן בו הרחפן לא ייפגע. אם יש ברשותכם אקדח חצים או כדור או צעצוע מתנפח השתמשו בו – כל עוד החפץ רך דיו. וודאו כי השטח מפונה מאנשים על-מנת למנוע פציעות כתוצאה מנפילה אפשרית של הרחפן.

6. מוט פיברגלס

בשילוב עם סולם, נסו לדחוף את הרחפן ממקומו – ורק כאשר מישהו מאבטח את הסולם מלמטה!

7. מקצועני חילוץ רחפנים

אם כל האפשרויות שלעיל לא עבדו לכם, או אם אתם פשוט מעדיפים לא להתעסק עם זה יותר מדי (וגם לא להסתכן תוך כך), צרו קשר עם Mr Green, מומחי גינון, פיתוח וגיזום עצים, שעם השנים פיתחו ניסיון רב גם בתחום חילוץ רחפנים מעצים – שלהם הידע, הניסיון והציוד הנדרש לחילוץ הרחפן שלכם בשלום.

 

מלאו את הטופס המצורף ונחזור אליכם במהרה

צרו איתנו קשר

פרטי קשר:

 

טלפון: 052-3352901​​ [אוהד]

 

דוא"ל: ohadofer@gmail.com

 

כתובת:  מושב היוגב, עמק יזרעאל

חשיבותו של הקומפוסט לגינה       הקמת גינה       גינון בקיסריה       תחזוקת המדשאה       תכנון גינות       חיפויי קרקע       גיזום גדר חיה      הכן גינתך לחורף

C  2016

 Mr Green.co.il - כל הזכויות שמורות ל

פרטי קשר:
 

טלפון:     052-4722723 [עומרי]

דוא"ל:      ohadofer@gmail.com

כתובת:  מושב היוגב, עמק יזרעאל

052-3352901​